O nas

PROWADZIMY SZKOŁĘ WPROWADZAJĄC W ŚWIAT MUZYKI DZIECI ORAZ ICH RODZICÓW. POPRZEZ ZABAWĘ KSZTAŁCIMY NIE TYLKO NOWE UMIEJĘTNOŚCI ALE TAKŻE OSOBOWOŚĆ

O szkole

Zabrzańska Szkoła Suzuki istnieje od 12 lat. Kształci zarówno dzieci od 3-go roku życia jak i ich rodziców Metodą Języka Ojczystego. Jej twórcą był wybitny japoński pedagog Shinichi Suzuki, który szukał sposobu na harmonijne rozwijanie potencjalnych zdolności dzieci, pragnąc przy tym uczynić z nich szlachetnych, wrażliwych ludzi o pięknym wnętrzu.

W Zabrzańskiej Szkole Suzuki wykwalifikowani nauczyciele uczą gry na skrzypcach, fortepianie, wiolonczeli. Uczniowie regularnie biorą udział w ogólnopolskich warsztatach, konkursach, a przede wszystkim koncertach.

Skrzypce

Wiolonczela